Hlavní strana » Filmové novinky, Filmové recenze, Filmy - komedie

Star Trek /2009/

6 Říjen 2009 Zobrazeno 3,974x Žádné komentáře

Název: Star Trek  Režie: J.J. Abrams  Stopáž: 126 min

Hraji: Leonard Nimoy, Zachary Quinto, Chris Pine, Eric Bana, Simon Pegg, John Cho, Karl Urban, Zoe Saldana, Winona Ryder

Žánr: Sci-fi  Vznik: USA/Německo

Motto: Good Luck

star-trek-plakatMáme tady další remake veleslavného Star Treku. Je mnohem napínavější, elegantnější a panem režisérem Abramsem vyšperkovaný. Očekávejte zajímavý příběh s ne přehnanými efekty a zajímavými zvuky plný velkých dobrodružství. Je to takový mix všeho, který (pokud jste fanoušky sci-fi) bezesporu nadchne. A co víc, snímek Star Trek má v sobě jemný smysl pro humor. Takže jakmile spojíte výše jmenované pozitiva, vznikne vám sci-fi podívaná, kterou si jisto jistě pustíte nejméně dvakrát po sobě.

Romulunum zničli jejich milovanou planetu a proto se vracejí z budoucnosti, aby se pomstili na Spockově rase Vulkanovců tedy na planetě Vulkán a Zemi. Jedině kapitán Kirk může zachránit lidskou populaci před šíleným Romulunem. A dalším prvkem příběhu je začínající přátelství, které je jedno z největších v našem vesmíru a to přátelství Kirka a Spocka. Velké překvapení pro fanoušky Star Trek je i to, že v novém díle uvidí i svého starého známého Spocka (Leopard Nimoy). A přijde jak jinak, než elegantním stylem a to z budoucnosti.

Jedinou vadu bych spatřoval na tomto snímku a to v hereckém obsazení, kde posádku flotily U.S.S. Enterprise hrají herci známí spíše z pitomých amerických komedii, ale i oni se snažili zhostit se svého výkonu obstojně. Hlavní postava Kirka, který je vyobrazen jako frajírek hýříci vtipem se smyslem pro taktiku a strategii; No prostě pan dokonalý.

Stačí jen zapnout váš přehrávač a kochat se nad skvostnou krásou vesmírných končin.

Autor: Filip Szkorupa

star-trek-screen5

star-trek-screen4

star-trek-screen3

star-trek-screen

star-trek-screen21

Přečtěte si také:


1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (Nebylo hlasováno)
Loading ... Loading ...

Zanechat komentář

Níže můžete zanechat svůj komentář k recenzi nebo odkázat na tuto recenzi díky tomuto odkazu z vaší stránky. Příjem komentářů k recenzi pomocí RSS.

Komentář musí být věcný a stahovat se k filmu.

Můžete použít následující tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tyto stránky podporují zobrazování osobních Gravataru. Pokud jej nemáte, zaregistrujte se ZDE.